Kanał cyfrowy

optymalna komunikacja

Strony internetowe i aplikacje występują w różnych rozmiarach i są tworzone w cenach tak tanich i drogich, jak tylko można sobie wyobrazić. Co cena mówi o jakości i jak wybrać? Cóż, lubimy widzieć jakość obok budżetu, ponieważ jedno jest pewne: zarówno Twoja firma, jak i my sami chcemy wysokiej jakości rezultatów. W końcu to właśnie stanowi różnicę, gdy ostatecznie porównujemy Twoją stronę internetową z konkurencją i jak bardzo podoba Ci się ona sama. Ta jakość może kryć się w wielu aspektach. Pomyśl na przykład o wrażeniach wizualnych, funkcjonalnościach lub przyjazności dla użytkownika. Wspólnie wskażemy aspekty, które są dla Ciebie odpowiednie i przekonaj się, że jakość Twojej strony internetowej lub aplikacji może zrobić różnicę!

  Czytaj mniej

  Czytaj więcej

Brand choices
Droga do sukcesu

Planowanie, projektowanie i realizacja krok po kroku!

1 >

Audyt oraz ustalenie

Omawiamy konkretne potrzeby i wymagania, badamy możliwości i wspólnie określamy plan do realizacji.

Krok 1

2 >

Faza projektu UXD/UI

Faza projektu strony internetowej z naciskiem na optymalną komunikację i wizualne doświadczenie użytkownika.

Krok 2

3 >

Kodowanie i realizacja

Tworzymy stronę internetową w oparciu o połączenie ustalonego planu, projektu wizualnego i wymaganego kodowania.

Krok 3

4

Faza testów i zakończenie

Testowanie i optymalizacja wszystkich funkcjonalności i doświadczeń przed wejściem gotowego projektu do sieci.

Krok 4
Brand choices
Twój wybór

WordPress vs Złożony

Nie ma znaczenia, jaki kierunek wybierzesz dla swojej firmy lub projektu. Wszystkie strony internetowe i aplikacje są dostosowane i zaprojektowane specjalnie do Twoich potrzeb. Również, i niezależnie od tytułu kierunku, wszystkie strony internetowe lub aplikacje mogą skutkować doświadczeniem premium. Różnica polega głównie na złożoności, elastyczności i bezpieczeństwie strony internetowej zarówno dla użytkownika, jak i dla Ciebie jako firmy.

Różnica może być określona na podstawie Twoich życzeń np. w zakresie zarządzania treścią, automatyzacji lub zintegrowanych funkcjonalności. Razem zobaczymy, co najbardziej Ci odpowiada i jak możemy to przekształcić w indywidualne doświadczenie premium!

  Czytaj mniej

  Czytaj więcej

Nasze usługi

Projekty często kończą się w jednym z tych kierunków

Strona WordPress

Typ strony internetowej opracowanej przy użyciu platformy open-source WordPress. Po opracowaniu strony internetowej na zamówienie, treść może być utrzymywana samodzielnie bez znajomości kodowania. Ten kierunek jest często wykorzystywany w przypadku dość prostych stron internetowych oraz projektów o niższym budżecie lub krótkim czasie trwania. Można wykorzystać zarówno wtyczki zewnętrzne, jak i opracowane przez nas na zamówienie.

  Czytaj mniej

  Czytaj więcej

Strona Statyczny

Typ zakodowanej strony internetowej, która wyświetla stałą zawartość i strony, które są często używane do raczej podstawowych stron internetowych, takich jak portfele i małe strony biznesowe. Są one również popularne dla stron, które nie wymagają częstych aktualizacji lub skomplikowanej funkcjonalności, ponieważ mogą być szybsze i tańsze w rozwoju i utrzymaniu niż zaawansowane strony internetowe.

  Czytaj mniej

  Czytaj więcej

Strona Złożony

Rodzaj kodowanej strony internetowej, która obejmuje budowanie złożonych, wyrafinowanych i interaktywnych stron internetowych lub aplikacji internetowych. Kierunek ten jest często stosowany w przypadku dość zaawansowanych stron internetowych, e-commerce oraz średnich i dużych stron biznesowych, które mogą również integrować zaawansowane funkcjonalności, takie jak np. wysokiej klasy zarządzanie treścią, zróżnicowane funkcje automatyzacji, AI oraz rozwiązania napędzane przez API.

  Czytaj mniej

  Czytaj więcej

Aplikację Natywną

Aplikacje programowe, które są opracowane dla konkretnego systemu operacyjnego, takie jak iOS i Android. Aplikacja taka jest pobierana ze sklepu z aplikacjami i instalowana bezpośrednio na urządzeniu użytkownika. Mają dostęp do funkcji sprzętowych i programowych urządzenia, dla którego zostały stworzone, w tym np. kamery i GPS, co pozwala nam na tworzenie bogatych w funkcje aplikacji.

  Czytaj mniej

  Czytaj więcej